Відстань між двома станціями 350 км. Від цих станцій одночасно на зустріч один одному вирушили два

поїзди, які зустрілися через 2,5 год. Визнач швидкість першого поїзда, якщо швидкість другого 65 км/год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мазяр Володимир.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

65×2,5=162,5км проехал 2 поезд за 2,5 год

350-162,5=137,5км проехал 1 поезд за 2,5 год

137,5÷2,5=55км/год швидк 1 поезда