Одна зі сторін прямокутника дорівнює 2 5/8 дм що 7/6 становить довжини сусідньої сторони. Знайдіть

периметр і площу прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Оюнов Когелчик.

а = 2 целых 5/8 дм = 21/8 (дм) - длина прямоугольника

b = 21/8 : 7/6 = 21/8 · 6/7 = (3·3)/(4·1) = 9/4 (дм) - ширина

Р = (а + b) · 2 = (21/8 + 9/4) · 2 = (21/8 + 18/8) · 2 = 39/8 · 2 = 39/4 = 9 целых 3/4 (дм) - периметр прямоугольника;

S = a · b = 21/8 · 9/4 = 189/32 = 5 целых 29/32 (дм²) - площадь.

Ответ: 9 целых 3/4 дм - периметр; 5 целых 29/32 дм² - площадь.