Помогите пожалуйста!! Для сплаву беруть одну частину свинцю і три частини олова. Скільки грамів

свинцю й олова міститься в 600г сплаву? УВАГА! ТЕМА: Поділ числа в даному відношені.

Ответы на вопрос

Отвечает Щербаков Макс.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай одна частина х, тоді відношення часток х і 3х

х+3х= 600

4х= 600

х= 600 : 4

х= 150 г одна частина свинцю

3х= 3 * 150= 450 г олова