3. Розв'яжи задачу. Для пайки виробiв iз жерсті використовують сплав, що містить 2 частини свинцю

та 5 частин олова. Скільки грамів свинцю й олова містить шматок сплаву, у якому олова на 360 г більше, ніж свинцю​

Ответы на вопрос

Отвечает Буяльская Анастасия.

Відповідь:

2 частини свинцю та 5 частин олова

5-2 = 3 частини на стільки більше олова

і за умовою це дорівнює 360 гр , отже

360 : 3 = 120 г припадає на 1 частину , тому

свинцю в сплаві :

2* 120 = 240 г

олова в сплаві :

5*120 = 600 гр

перевіримо

600-240 = 360

360= 360

вірно

Відповідь : в сплаві 240 г свинцю та 600 г олова