Для сплаву беруть одну частину свинцю і три частини олова, Скільки грамів свинцю й олова міститься

в 600 г сплаву? ​. помогите срочно надо

Ответы на вопрос

Отвечает Молчанов Роман.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1+3=4 части

600÷4=150г в 1 части

150×3=450г олово

150г свинец