1. Розв'язати задачі. Сума трьох чисел 82. Перше число 24, друге 9 більше. Знайти трете число.​


Ответы на вопрос

Отвечает Киселёва Алина.

Ответ: 25 - це третє число

Пошаговое объяснение:

1) 24 +9 = 33 - це друге число

2)24 + 33= 57 - це перше і друге числа разом.

3) 82 - 57 = 25

Перевірка: 24 + 33 + 25= 82