Обчисліть значення виразу x³-7x²+x-7, якщо x=9


Ответы на вопрос

Отвечает Стасів Софія.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

розкладемо на множники

x^{2} (x-7)+x-7=(x-7)(x^{2} +1)=(9-7)(81+1)=2*82=164