Хитрий Заєць продав моркву двох ґатунків:першого ґатунку по 8 грн/кг та другого--по 5грн/кг.Скільки

кілограммів моркви кожного ґатунку він має взяти,щоб отрмати 39 кг суміші по 7 грн за кілограм? СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Куангали Нурболат.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2×8=16

1×5=5

16+5=21

21÷3=7

2кг по8

1кг по 5