Із Харкова і Львова назустріч один одному вийшли одночасно два потяги. Швидкість одного потяга

50км/год, а другого – 60км/год. Яка довжина залізниці ,якщо вони зустрінуться через 9 годин​

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриев Даня.

Ответ:

990км

Пошаговое объяснение:

(60+50)×9=990км

Отвечает Акбарова Камилла.

Ответ:

990 км

Пошаговое объяснение:

50+60=110 (км/год) сумарна швидкість

110*9=990 (км) довжина залізниці