Помогите пожалуйста!Одночасно з Харкова і львіва вийшли два потяги,Через 14 годин вони

зустрілися,Швидкість харьковского потяга 52к/год.З якою швидкістю йшов потяг зі Львова,якщо відстань від Харкова до Львова залізницею 1274км?

Ответы на вопрос

Отвечает Егоров Егор.

1)14*52=728(км)-через 14 год поїзд зі Харькова.

2)1274-728=546(км)-через 14 год поїзд зі Львова.

3)546/14=39(км)

Ответ 39 км/год