На трьох ділянках посадили 120 дерев на першій посадили у 2 рази більше ніж на другій а на третій

на 20 менше ніж на першій скільки всього дерев посадили на кожній ділянці срочно ❤️❤️❤️❤️​

Ответы на вопрос

Отвечает Рыженкова Эвелина.

Ответ:

2х + х + 2х-20 = 120

5x = 140

х = 140/5

x = 28 дерев на другій

2x = 28 * 2 = 56 дерев на першій

2 × -20 = 28 * 2-20 = 36 дерев на третій