Адача: на трьох ділянках висадили 88 кущів малини. На другій ділянці висадили на 6 кущів енше,

ніж на першій. На третій ділянці висадили у 3 рази більше, ніж на першій та другійазом. Скільки кущів малини висадили на кожній ділянці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Досмагулов Диас.

Ответ:8;14;66

Пошаговое объяснение: На другій ділянці висадили x,

на першій (x+6)    На третій 3*(x+x+6)=6x+18

x+(x+6)+(6x+18)=88

8x+24=88

8x=88-24=64

x =8                          x+6=14      6x+18=66