Про числа a, b, c відомо, що а = b + 2; b + 2 = c + 4. Яке з чисел найменше? Найбільше? Упиши

букви в подвійну нерівність.​

Ответы на вопрос

Отвечает Козуль Иван.

а=b+2

b+2=c+4

a=c+4

То есть а больше b на 2 и больше с на 4

Ответ:c<b<a

Отвечает Мацкевичуте Ксюша.

Відповідь:

а

Покрокове пояснення: а дорівнює с + 4