20 цукерок поділили між братом і сестрою у відношенні 4:6. Скільки цукерок отримали брат і сестра

окремо?​

Ответы на вопрос

Отвечает Клеймёнова Катя.

Ответ:

4x+6x=20

10x=20

x=2

4*2=8 цукерок дали брату

2*6=12 цукерок дали сестрі

Отвечает Салтыков Семён.
Решаем уровнениям
4х+6х=20
10х=20
Х=20:10
Х=2
4•2=8 цукерок дели брату
6•2=12 цукерок дали сестрі