Круг поділено на 4 сектори, що відносяться як 1:2:4:5. Знайдіть кути цих секторів.СРОЧНООООООО​


Ответы на вопрос

Отвечает Ченченко Юлия.
1+2+4+5=12 12х=360° Х=360:12=30 Сектор 1=1×30=30° Сектор 2=2×30=60° Сектор 3=30×4=120° Сектор 4=30×5=150