Круг поділено на сектори. Знайдіть кути цих секторів, якщовони відносяться, як:2:4:6:8​


Ответы на вопрос

Отвечает Золотов Андрій.

Нехай х коефіцієнт пропорційності, тоді кути секторів дорівнюють 2х, 4х, 6х і 8х. Градусна міра круга дорівнює 360°. Складаємо рівняння:

2х + 4х + 6х + 8х = 360

20х = 360

х = 360 / 20

х = 18

----------

2 · 18 = 36° — сектор 1-го кута.

4 · 18 = 72° — сектор 2-го кута.

6 · 18 = 108° — сектор 3-го кута.

8 · 18 = 144° — сектор 4-го кута.

Відповідь: кути секторів круга дорівнюють 36°, 72°, 108° і 144°.