Кількість дівчаток у школі відноситься до кількості хлопчиків як 4 : 5. Укажіть число , яке може

виражати загальну кількість учнів і учениць школи

Ответы на вопрос

Отвечает Окашева Диана.

Ответ:270 учеников

Пошаговое объяснение:

4+5=9 частей

270÷9=30 чел 1 часть

4×30=120 девочек

5×30=150 мальчиков

120+150=270

120÷150=4:5