3. Розв'яжи задачу. Маса одного кошеняти й одного цуценяти разом 3 кг. А трьох ко- шенят і двох

цуценят 7 кг. Яка маса одного кошеняти й одного цуценяти окремо? тільки не зіксом.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дерив Сергей.

Ответ:

1 котеня + 1 цуценя = 3 кг.

Тоді

2 котеня + 2 цуценя =6 кг

Маємо розв'язок.

3 котеня + 2 цуценя =7.

Складаємо вираз

(3 котеня + 2 цуценя) - (2 котеня +2 цуценя) = 7-6=1 кг. - важить 1 котеня.

(1 котеня +1 цуценя) - 1 котеня = 3-1=2 кг - важить цуценя.

Отвечает Парфенов Федор.

1) 7-3=4(кг) 2кош. і 1 цуц,

2) 4-3=1(кг) 1 кош,

3) 3-1=2(кг) 1 цуц