Розв'яжи задачу методом зрівнювання. Маса двох морквин та трьох цибулин разом 0,39 кг, а трьох

морквин . 0,46 кг. Яка маса однієї морквини й однієї цибулини та окремо?(треба перевести в грами)

Ответы на вопрос

Отвечает Маханбеталиева Алина.

2морковин+3цибулі=0,39кг + 3морковин+2цибулі=0,46кг
5моркв+5циб=0,85кг |÷5

1моркв+1циб=0,17кг|÷3

3моркв+3циб=0,51

1циб=0,51-0,46

1циб=0,05(кг)

1моркв=0,17-0,05=0,12(кг)

Відповідь:0,05 кг=50г; 0,12кг=120г