Складіть і запишіть рівняння.Розвяжи його.Невідоме число більше за добуток чесел 23 і 41 на 57.Чому

дорівнює невідоме число?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кривцова Полина.

Ответ:

1000

Пошаговое объяснение:

Нехай невідоме число х

х-23*41=57

х=57+23*41

х=57+943

х=1000