Ребро куба дорівнює 11 см.Знайти площу повної поверхні,суму довжин всих ребер та об" єм куба

Срооочччнооо пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бондар Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

У куба 12 ребер

Довжина  усіх  ребер 12* 11 = 132 см

У куба 6 гранів і одна грань є квадрат, тобто площа квадрата дорівнює:

S= 6a2= 6 * 11^2 = 726 см2

Об" єм куба дорівнює:

V=a^3= 11^3= 1331 см3