Найменше спільне кратне 6 і 9 пжжж ​


Ответы на вопрос

Отвечает Мирова Софья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо на прості множники 9 і 6

9 = 3 · 3

6 = 2 · 3

Щоб визначити НСК, необхідно множники додати до множників більшого числа і перемножити їх:

НСК (6; 9) = 3 · 3 · 2 = 18