Ділянка землі прямокутної форми завдовжки 56 м, а завширшки- на 14 м менше. Знайти довжину огорожі

навколо цієї ділянки.

Ответы на вопрос

Отвечает Волковысский Александр.

Ответ:

196м довжина огорожі навколо земельної ділянки

Пошаговое объяснение:

1)56-14=42 (м) - ширина ділянки

2)Довжина огорожі у даному випадку дорівнює периметру цієї земельної ділянки, що має форму прямокутника, а периметр прямокутника знаходимо за формулою:

P=2*(a+b), де a і b - сторони цього прямокутника (довжина та ширина земельної ділянки по суті), тому

Р=2*(56+42)=196м