Четверту частину ділянки прямокутної форми, завширшки 20 м і завдовжки 60 м, займають гарбузи.

Скільки квадратних метрив ділянки зайнято гарбузами?

Ответы на вопрос

Отвечает Яновский Арсений.

Відповідь:

300 квадратних метрів

Покрокове пояснення:

1) 60 * 20 = 1200 (квадратних метрів)

2) 1200 : 4 = 300

Отвечает Гокоев Давид.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 20 * 60 = 1200 (м²) - площадь всего участка

2) 1/4 * 1200 = 1200/4 = 300 (м²) - занято тыквами

Ответ : 300 м²