ПОМОГИТЕ РЕШЫТЬ  ЗАВДАННЯ           2 Периметер прямокутної

дилянки 600 м   ,  її довжина  30м. На скільки метрив  ширина цієї дилянки менша вид її довжини?                2 м  = метрив квадратних...

Ответы на вопрос

Отвечает Гайнанова Кристина.
Р=2*(а+в)
1)600=2*(а+30)
а+30=600/2
а+30=300
а=300-30
а=270(м)-ширина
2)270-30=240(м) - на столько ширина больше длины
Отвечает Волкова Елизавета.
Оскільки довжина 30 м,а периметр-600, то довжина - (600-30*2):2=540:2=270м. Тоді 270-30=240м .
Відповідь.На 240 м ширина цієї ділянки менша від її довжини.