Знайди найбільший спільний дільник чисельника та знаменника дробу. Скороти дріб а) 505/707

б)312/468 срочно очень ​

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Тихон.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а) 505/707

Розкладемо на прості множники 505 та 707

505 = 5*101

707 = 7*101

Загальні множники чисел: 101

НСД (505; 707) = 101

б) Розкладемо  на прості множники 312 і 468

312 = 2 * 2 * 2 * 3 * 13

468 = 2 * 2 * 3 * 3 * 13

Загальні множники чисел: 2; 2; 3; 13

Щоб знайти НОД чисел, необхідно перемножити їх загальні множники:

НСД (312; 468) = 2 * 2 * 3 * 13 = 156