Знайди найбільший спільний дільник чисельника та знаменника дробу .Скороти дріб а)18/54 б)56/168

в)17/51 СРОЧНО ПЖ даю 10 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Франт Діана.

Ответ:

42/63=6/9;56/60=14/15;,34/51=2/3;48/54=8/9

Пошаговое объяснение: