Відносна густина деякого газу за повітрям становить 2. Який об’єм за (н.у.) займає цей газ масою

4,35 г. ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Иваненко Тёма.

Объяснение:

M=D•M(повітря)=2•29=58г/моль

n=m/M=4.35/58=0,075моль

V=n•Vm=0.075•22.4=1,68л