Обчислити масу кухонної солі, яку потрібно для приготування розчину масою 5кг з масовою часткою

солі 27%

Ответы на вопрос

Отвечает Yavryan Arsen.

Ответ:

дано

m(ppa )  = 5 kg = 5000 g

W(соли) = 27%

---------------------

m(cоли) = ?

m(cоли) = m(ppa ) * W(соли) / 100% =5000 * 27% / 100% = 1350 гр

ответ  1350 гр

Объяснение: