2 варіант 1. Укажіть рядок, у якому наведені лише формули оксидів A) Na2O,Ka,Cl2O7 Б)CuO,ZnO,SO3

В)HNO3,NaNO3,MgO Г)H2O,BaO,H2S 2. Яка з наведених речовин не розчинна у воді: А) глюкоза Б) крейда B) сахароза Г) спирт 3. Серед наведених формул вкажіть формулу карбонатної кислоти A) H2Si03 B) H2CO3 B) H2SO4 4. Встановіть відповідність між масою солі та масою розчину з масовою часткою солі 12% 1. 24 г солі 1) 800 г розчину 2. 36 г солі 3. 96 г солі Б) 200г розчину B) 600 г розчину 4. 72 г солі Г) 300 г рознину Д) 900 г розчину 5. Допищіть рівняння реакції: H2O - K2O + H2O - Al + O2 - CO2 + H2O 6. Здійснити перетворення: S-->S02-->H2CO3 7. Обчислити масу солі та води, які треба взяти для приготування 300 г розчину з масовою часткою солі 15%. БУДЬ ЛАСКА ДУЖЕ ТРЕБА ДАМ 100 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Латышев Павел.

Ответ:

Объяснение:

1) Б)CuO, ZnO, SO3

2) Б) крейда

3) Б) H2CO3

4)

1) 800 г розчину     3. 96 г солі

Б) 200г розчину      1. 24 г солі

B) 600 г розчину     4. 72 г солі

Г) 300 г рознину      2. 36 г солі

5)

2H2O → 2H2 + O2

K2O + H2O → 2 KOH

4Al + 3O2 → 2Al2O3

CO2 + H2O → H2CO3

6)

C + O2 = CO2

CO2 + H2O = H2CO3

7)

Дано:

m(р-ну) = 300 г

w(солі) = 15% або 0,15

Найти: m(солі)- ? m(Н2О) -? V(Н2О) - ?

1. Обчислимо масу солі, яка необхідна для виготовлення розчину

m(солі) = m(р-ну)  * w(солі) = 300 * 0,15 = 45 г

2. Обчислюємо масу розчинника (води)

m(Н2О) = m(р-ну) - m(солі) = 300 - 45 = 255 г