Висота циліндра становить 9 см, радіус - 5 см. Знайти периметр перерізу циліндра


Ответы на вопрос

Отвечает Волковяк Настя.

Ответ:   38  см .

Пошаговое объяснение:

 H = 9 c ,  R = 5 c ;  P пер - ?    Р пер = 2 ( 2R + H ) ;

   P пер = 2 * ( 2* 5 + 9 ) = 2 * 19 = 38 ( см ) .