Діагональ осьового перерізу циліндра дорівнює 17см а висота циліндра на 11 см більша за його

радіус.Знайти площу особового перерізати циліндра

Ответы на вопрос

Отвечает Мехин Андрей.
ДАНО
а = R+11
b = 2*R - диаметр
c = 17 см - диагональ.
НАЙТИ
S = 2*a*R - площадь сечения.
РЕШЕНИЕ
По т. Пифагора
(R+11)²+ (2*R)² = 17² = 289
R²+ 22*R + 121 + 4*R² - 289 = 0
5*R² + 22*R - 168 = 0
D = 3844, √1384 = 62
R = 4 см - радиус
a = 4+11 = 15 см - высота
S = 2*R*a = 8*15 = 120 см² - площадь сечения -  ОТВЕТ
http://prntscr.com/hgakjx - рисунок к задаче.