2. Розв'яжи задачу методом зрівнювання. Маса п'яти апельсинів і 3 лимонів разом 0,81 кг, а трьох

апельсинів 0,87 кг. Яка маса одного апельсина йодного лимона - та 5 лимонів окремо? Можно только методом сравнения пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Малышева Настя.

Ответ:

5а.+3л=0.81кг 3а+5л.=0.87кг 8а+8л=0.81+087=1.68кг 1а+л=1.68:8=0.21