Допоможіть маса 5 апельсинів і 3 лимонів 0,81 кг, а 3 апельсинів та 5 лимонів 0,87 кг. Яка маса

одного апельсина й одного лимона окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Микитюк Маша.

Ответ:

апельсин 0,09 кг,  лимон 0,12кг

Пошаговое объяснение:

5а+3б=0,81

а=(0,81-3б):5  

3*(0,81-3б):5+5б=0,87

(3*0,81-9б):5+5б=0,87

0,486-1,8б+5б=0,87

3,2б=0,384

б=0,12

а=(0,81-3*0,12):5=(0,81-0,36):5=0,09