СРОЧНО!!! Знайдіть значення m якщо: -m=7/9 -5/24


Ответы на вопрос

Отвечает Бадртдинова Снежана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

-m=7/9 -5/24

-m= 56/72 - 15/72

-m = 41/72

m = - 41/72