учитель написав на дошці раціональне число.Учень поділив його на 8,потім відняв 35 і в результаті

отримав -54.Яке число було написано на дошці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Колов Вячеслав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х :8 -35 = -54

х : 8 = -54 +35

х: 8 = - 19

х= -19 * 8

х= - 152 число, яке було написано на дошці спочатку

Перевірка: -152 : 8 -35= -54

                        -19-35= -54

                         -54   = - 54