учитель на дошці записав раціональне число. Учень поділив його на -0,3 потім додав 74 помножив на

0,9 і в результаті отримав число 10.8. Яке число записав на дошці вчитель?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лихтенберг Диана.
Ответ:

Пошаговое объяснение:
((х : (-0,3)) + 74) * 0,9 = 10,8
(х : (-0,3)) + 74 = 10,8 : 0,9
(х : (-0,3)) + 74 = 12
х : (-0,3) = 12 - 74
х : (-0,3) = -62
х = -62 * (-0,3)
х = 18,6