Миколка задумав раціональне число, поділив його на -5, потім додав 24 й у результаті отримав 10.

Яке число задумав Миколка? умоляю, помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Артемова Диана.

Ответ:

70

Пошаговое объяснение:

(10-24)*5= -14*(-5)=70