З двох пунктів одночасно назустріч один одному вийшли два пішоходи.Через який час вони

зустрінуться,якщо відстань між пунктами 4,5 км,а швидкості пішоходів 3,075 км/год та 2,925 км/год ? Через який час після виходу видстань між ними станет2,4 км,якщо після зустрічі вони не зупиняться,а продолжать рухатися в тому ж напрямку? НАПИСАТЬ ПО ДЕЙСТВИЯМ. за обычный ответ буду ставить 1 балл.простите,но мне просто ответ не нужен.​

Ответы на вопрос

Отвечает Савин Максим.

Ответ:

1. 0,75 год або 45 хв; 2. 0,4 год або 24 хв.

Пошаговое объяснение:

Дано:

S_{1} = 4,5 км

v_{1} = 3,075 км\год

v_{2} = 2.925 км\год

S_{2} = 2,4 км

t_{1} = ?

t_{2} = ?

1. Відомо, що час вираховується за формулою: t= \frac{S}{v},

Звідси: t_{1}=\frac{S_{1} }{v_{1} + v_{2}  }, оскільки пішоходи йдуть назустріч один одному із-за чого їх швидкості сумуються.

t_{1} = \frac{4,5 }{3,075 + 2,925} = 0,75 год або 45 хв.

2. Для розрахунку часу у випадку руху пішоходів після зустрічі теж використовуємо формулу t= \frac{S}{v}, тобто t_{2} = \frac{S_{2} }{v_{1} + v_{2}  }.

t_{2} = \frac{2,4}{3,075 + 2,925} = 0,4 год або 24 хв.