№1 З пунктів А і В, відстань між якими дорівнює 3 9\10 км, одночасно назустріч один одному вийшли

два пішоходи. Швидкість першого пішохода дорівнює 3 4\5 км/год, що становить 95% швидкості другого. Через який час пішоходи зустрінуться? №2 Максим йде слідом за Натаею. У данний момент відстань між ними дорівнює 3\8 км. Швидкість Наталі 3 3\4 км/год, що становить 75% швидкості Максима. Через який час Максим наздожене Наталю?

Ответы на вопрос

Отвечает Валивахин Алексей.

Пошаговое объяснение:

N1.

x - 100%

3 4/5км/ч - 95%, где

х - скорость 2-го пешехода, км.

х =100•3,8/95=380/95=4км/ч.

3,8у+4у=3 9/10, где

у - время, через которое встретятся пешеходы.

7,8у=3,9

у=39/78=0,5ч

N2.

х - 100%

3 3/4км/ ч - 75%, где

х - скорость Максима, км.

х=100•3,75/75=5км/ч.

5у-3 3/4 у=3/8, где

у - время, через которое Максим догонит Наталью, ч.

4 4/4 у-3 3/4 у=3/8

1 1/4 у=3/8

у=3/8 ÷5/4=3/8 •4/5=3/(2•5)=3/10=0,3ч