ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ СРОЧНО!!! Обчисліть масу, об’єм та кількість молекул для вуглекислого газу СО 2 ,

кількістю речовини 0,6 моль.​

Ответы на вопрос

Отвечает Артамонова Ульяна.

Ответ:

m(CO2)=n(CO2)×M(CO2)=0,6×44=26,4 г

V(CO2)=n(CO2)×Vm=0,6×22,4=13,44 л

N(CO2)=n(CO2)×Na=0,6×6×10²³=3,6×10²³ молекул