власник магазину замовив 220 кг печива, вафель на 130 кг більше ніж печива, а цукерок на 220 кг

менше ніж вафель.Скільки всього кг солодощів замовив власник магазину?​

Ответы на вопрос

Отвечает Василюк Костя.

Відповідь:

700 кг.

Покрокове пояснення:

1) 220 + 130 = 350 (кг) — вафель;

2) 350 - 220 = 130 (кг) — цукерок;

3) 220 + 350 + 130 = 700 (кг) — солодощів усього.