Помогите пожалуйста решить задачу с условием) До магазину привезли 16 ящиків цукерок,печива-на 24

ящиків більше,ніж цукерок,а халви-у 5 разів менше,ніж печива.Скільки ящиків халви привезли до магазину?

Ответы на вопрос

Отвечает Грошев Никита.

До магазину привезли 16 ящиків цукерок, печива-на 24 ящиків більше, ніж цукерок, а халви-у 5 разів менше, ніж печива. Скільки ящиків халви привезли до магазину?
1)
16 ящиків цукерок, печива-на24 ящиків більше
Скільки привезли печива?
16+24=40 (ящ)
2)  Халви  привезли у 5 разів менше, ніж печива. Скільки ящиків халви привезли?
40:5=8 (ящ)
Краткая запись:
(16+24):5=8 (ящ)