Прямокутний паралелепіпед виготовлений із заліза. Його довжина 13 дм, ширина на 5 дм меньша, а

висота дорівнює 26 дм. Знайти масу паралелепіпеда,якщо маса 1см в Куба заліза 8г

Ответы на вопрос

Отвечает Кузеванов Евгений.

Ответ:

масса железного параллелепипеда 21632000 г или 21632 кг или21,632 тонн

Пошаговое объяснение:

а=13 дм -довжина

b=13-5=8 дм - ширина

с=26 дм висота

V=13*8*26=2704 дм³

1 дм³=1000см³

V=2704000 см³

m=8*2704000=21632000 г или 21632 кг или21,632 тонн