Прямокутний паралелепіпед виготовлений зі скла. Довжина його 45дм, ширина на 15дм менша, а висота

дорівнює 120дм. Знайти масу паралелепіпеда, якщо маса 1 дм3 скла дорівнює 3г. У відповідь записати лише число, попередньо перевівши його в КІЛОГРАМИ

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Ответ:

243 кг

Пошаговое объяснение:

45дм×120дм×15 дм=

45×15=675 дм

675×120= 81000дм³

81000×3=243000г

243000г=243 кг

можно найкращу відповідь?♡