Обчисли об'єм однієї зі своїх кімнат. Довжина 4м, Ширина 3,2м, Висота 2,7 м.


Ответы на вопрос

Отвечает Заграйчук Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Объем комнаты.

V=а*в*с   (длина,ширина,высота)

V=4* (3,2)*(2,7)=34,56 м³

Отвечает Котик Валерия.

Ответ:

a = 4 м

b = 3,2 м

c = 2,7 м

V = a*b*c = 4 * 3,2 * 2,7 = 34,56 м3

Пошаговое объяснение: