6. Площа однієї з двох кімнат квартири дорівнює 16,8 м², а площа іншої на 2,6 м2 більша . Чому

дорівнює площа двох кімнат разом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Трофимова Настя.

Ответ:

1) 16,8+2,6=19,4(м²) - площа другої кімнати

2) 16,8+19,4=36,2(м²) - площа двух кімнат разом.

Отвечает Поляков Сергей.

Ответ:

36,2 м²

Пошаговое объяснение:

1)16,8+2,6=19,4(м²)-площа другої кімнати
2)16,8+19,4=36,2(м²)-площа обох кімнат разом

Відповідь: 36,2 м²

надеюсь помог