Добуток двох чисел дорівнює нулю. Різниця цих чисел дорівнює 50. Знайдіть ці числа.


Ответы на вопрос

Отвечает Рудакова Дарья.

Ответ:

x = 0 ; 50 , y = 0 ; -50.

Пошаговое объяснение:

Нехай перше число - x, а друге - y.

x • y = 0 , тоді x або y дорівнює нулю.

x - y = 50

Якщо, x = 50 , то y = 0 , бо 50 • 0 = 0 , а 50 - 0 = 50.

А якщо, x = 0 , то y = -50 , бо 0 • 50 = 0 , а 0 - (-50) = 50.