Різниця двох чисел дорівнює 2, а їх добуток 3, знайдіть ці числа а) (2; 4); 6) (3; 1), (0; 3); r)

(3, 1), (-1; -3); д) (3; 1). 3. Знайдіть ці числа. в) (4; 2); Срочно, потрібно до 11:00

Ответы на вопрос

Отвечает Кондратьева Наталья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Складемо систему рівнянь:

х-у= 2

ху= 3

х= 2+у

Підставимо у другє рівняння

(2+у)*у= 3

у² +2у-3=0

D= 2² - 4 *(-3)= 4 + 12= 16

D= 4

х1=( -2 + 4)/2= 1

х2= (-2 - 4)/2= -3

Відповідь :  (-3; 1)

Отвечает Маслихин Алексей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 число = х

2 число = у

х - у = 2

х * у = 3

х = 2 + у

х * у = 3

1)

х * у = 3

(2 + у) * у = 3

2у + у² = 3

у² + 2у - 3 = 0

Д = 2² - 4*1*(-3) = 4 + 12 = 16

у1 = (-2-4)/2*1 = -6/2 = -3

у2 = (-2+4)/2*1 = 2/2 = 1

2)

х = 2 + у

х1 = 2 + (-3)

х1 = 2 - 3

х1 = -1

х2 = 2 + 1

х2 = 3

(х1; у1) = (-1; -3)

(х2; у2) = (3; 1)

Это числа = 3 и 1

3 - 1 = 2

3 * 1 = 3