Власна швидкість моторного човна 17 2/9 км/год, а швидкість течії ріки - t км/год. Яку відстань

пропливе моторний човен за 2 год за течією ріки; за 3 год проти течії ріки?

Ответы на вопрос

Отвечает Белогурова Наталья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2*(17 2/ 9 + t ) = 2 * 17 2/9 + 2t = 2 * 155/9 +2t =

= 310/9 +2t= 34 4/9 + 2t км  відстань, яку пропливе моторний човен за 2 год за течією ріки;

3* (17 2/9 - t ) = 3* 17 2/9 - 3t= 3 * 155/9 - 3t=

= 465/9 - 3t= 51 2/3 - 3t км відстань, яку пропливе моторний човен за 3 год проти течією ріки;